Peugeot Merkezi forumlarına hoşgeldiniz

Peugeot Yeni Modeller Hakkında Herşey

Giriş Kayıt

PSA 2Sleri Kapatıyor

Kullanıcı avatarı
Jlozde
Site Admin
Ad: Can
Araç modeli: 308

PSA 2Sleri Kapatıyor

Mesaj gönderen Jlozde » 24 May 2019, 12:16

Birleşme neticesinde Türkiye'de de yeni yapılanmaya giden PSA grubu Peugeot, Citroen ve DS grubunda değişiklikler yapmaya başladı. Türkiyenin bir çok yerinde 2S diye anlandırılan ve sıfır araç galerisi bulunmayan tüm servisleri kapatma kararı alan firma, kararını uygulamaya başladı. Öncelikli olarak bu 2S firmalarına Eurorepar servis olmaları teklifi sunuluyor kabul edilmez ise ilişik kesme yoluna gidiliyor.

Firma işlem yaparken servislerin memnuniyet durumuna bakamadan karar veriyor olarak görünse de sanıyoruz arkasında bir araştırma ve farklı bir yapılanma planı varıdr.

Resimi görmek için lütfen üye olunuz.

Citroen tarafında ise distribütör firmadan yetkileri alıp, yetkili servise çeviren PSA, tüm firmaları tek bir çatı altında birleştirecek gibi görünüyor.

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

emrcrk
Ad: Emre

Mesaj gönderen emrcrk » 24 May 2019, 13:43

Mantıklı , parça pinçik olmaya gerek yok. Merkezi yönetim her zaman iyidir.

Kullanıcı avatarı
Jlozde
Site Admin
Ad: Can

Mesaj gönderen Jlozde » 24 May 2019, 15:23

Ben şahsen 2Slerden çok memnundum. Özellikle Ankara'da ki Fatih Peugeot, Ankara'da en yüksek müşteri memnuniyetini alan bir servisti (google haritalar kullanıcı yorumlarına göre). Benim de bir çok kere gittiğim ve bir çok arkadaşıma önerdiğim bu servisin yetkisinin bir anda alınması beni üzmedi desem yalan olur. Aracımı bıraktığımda kendi arabaları gibi bakacaklarına ve işlem yapacaklarına emin olduğum tek servis desem abartmış olmam.

“Servis & Bayi ve Haberler” sayfasına dön